Kariera w Europejskim Centrum Odszkodowań

Praca na stanowisku: Agent

Wymagania
* Wykształcenie minimum średnie
* Niekaralność i dobra opinia w środowisku
* Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
* Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
* Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
* Mile widziane osoby po 30 roku życia z doświadczeniem w sprzedaży

Zadania
Dotarcie do poszkodowanych w wypadkach, podpisanie umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletacja dokumentów do sprawy odszkodowawczej
Aplikacje wraz ze zdjęciem oraz klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
prosimy przesyłać na adres: praca@euco-polska.com.pl

Współpraca z Europejskim Centrum Odszkodowań

Zapraszamy do współpracy z Europejskim Centrum Odszkodowań S.A.
Zachęcamy do współpracy osoby bądź firmy, które mają kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach, prowadzące lub pracujące w warsztatach blacharsko - lakierniczych, serwisach samochodowych, pracujące w pomocy drogowej, jeżdżące lawetami, pracujące na stacjach demontażu pojazdów, prowadzące rehabilitacje dla osób po wypadkach, pracujące w miejscach gdzie mają styczność z osobami poszkodowanymi w wypadkach.

W celu podjęcia takiej współpracy prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt bądź o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 600 001 756

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
OK, rozumiem